Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Andrei Andreea

Andrei AndreeaLocatie necunoscuta

Hei. Am visat ceva aiurea si nu stiu ce inseamna. eram in bucataria de vara cu mama mea si fratele meu si in curtea noastra dansa un om pe care nu il stiam. A mai venit inca unu sa-l sune pe omul care dansa. Ala a raspuns la telefon si vorbea cu ala in timp ce dansa. Ma intreaba si pe mine daca dsansez. I-am zis ca a o buba la picior si nu pot dansa (nu am nimic) apoi s-a innorat si era urat sca si cum ar incepe furtuna. oameni aia au plecat. iar eu m-am dus in casa unde mama era in pat si i-am zis "Vezi ca trece mortul". Ce inseamna asta?


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

hei. Am visat ceva aiurea si nu stiu ce inseamna. eram in bucataria de vara cu mama mea si fratele meu si in curtea noastra dansa un om pe care nu il stiam. A mai venit inca unu sa-l sune pe omul care dansa. Ala a raspuns la telefon si vorbea cu ala in timp ce dansa. Ma intreaba si pe mine daca dsansez. I-am zis ca a o buba la picior si nu pot dansa (nu am nimic) apoi s-a innorat si era urat sca si cum ar incepe furtuna. oameni aia au plecat. iar eu m-am dus in casa unde mama era in pat si i-am zis "Vezi ca trece mortul". Ce inseamna asta?
Buna Andreea,tema comuna din visul tau,k o explicatie al viitorului iti arata 'treceri' de la o dispozitie psihologica buna la una rea.Se pare k oameni dansind la evenimente,te implica si pe tine sau vor ceva de la tine este o deschidere spre noi prietenii,o mai buna comunicare cu terte persoane.Din analiza visului tau reiese ca vei trece printr-o perioada mai putin facila,probleme familiare,personale legate de constiinta ta,refulari si dezamagiri in intimitate.Protectia mamei tale (in viata reale)se transpune in visele sub forma de atentionari{:,,vine mortul''},este o remarca cu aspecte spirituale kr vor defini viitorul vietii tale.O etapa de scimbari profunde te vor astepta draga mea...iti doresc sa te ajute Dumnezeu in toate problemele tale.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi