Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Melii Nicoleta

Melii NicoletaLocatie necunoscuta

Am visat ca mi-am prins iubitul sarutandu-mi una dintre prietenele mele apropiate. Eu cand am vazut fapta am prins-o pe ea si am batut-o pana i-am invinetit ochiul stang. Dupa imediat ma vedeam in fata unei usi( usa unei cabane cunoscuta de mine in realitate), iar cand am batut la usa am si intrat. In cabana era prietena mea ( fata cu pricina), mama ei si sora mai mare( pe care defapt nu o are). Acestea ma amenintau cu o foarfeca si vreau sa imi taie parul. eu ma tot zbateam si am reusit sa ies din cabana prin geamul care se afla in usa. Am luat-o la fuga stiind ca ea ma urmareste ... Dupa care m-am trezit razand :))


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Am visat ca mi-am prins iubitul sarutandu-mi una dintre prietenele mele apropiate. Eu cand am vazut fapta am prins-o pe ea si am batut-o pana i-am invinetit ochiul stang. Dupa imediat ma vedeam in fata unei usi( usa unei cabane cunoscuta de mine in realitate), iar cand am batut la usa am si intrat. In cabana era prietena mea ( fata cu pricina), mama ei si sora mai mare( pe care defapt nu o are). Acestea ma amenintau cu o foarfeca si vreau sa imi taie parul. eu ma tot zbateam si am reusit sa ies din cabana prin geamul care se afla in usa. Am luat-o la fuga stiind ca ea ma urmareste ... Dupa care m-am trezit razand :))
Draga mea Melii,uneori visele au un fel de oglinda sau vizor care de multe merg si in sensul invers al actiunilor determinate.ex=vise cu morti sau moartea care au un efect mai mult simbolic.In cazul tau,cred(nu e numai parerea mea)visul tau sa-ti iti arate mai degraba fidelitatea de moment dat al iubitului tau fata de tine.In viitor dk vor exista disensiuni,trebuie neaparat k de pe acum sa iei masuri kr te vor usura in necazurile prin kr vei trece.Uneori{gelozia?} te fc sa ai inchipuiri,neincrede in aceea persoana la kr tii cel mai mult.Este oare corect asa ceva?Dumnezeu ne-a daruit facultatea de a vb intrte noi oamenii,discuta sau fa oincercare sa vezi cit de mult te iubeste actualul tau iubit.Succes!...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi