Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Mihai Bogdan

Mihai BogdanLocatie necunoscuta

Aseara am visat ca eram intr o camera ,cred ca trebuia sa fie a mea.dar nu semana(ps am 13 ani jumate si nu ma uit.la filme horror). Imi faceam ceva teme. Alaturi de caiet aveam o farfuriuta cu un lichid rosu semi-opac. In el puneam niste hartii cu nume ( 3 hartii cu nume de actori. Am fost la expandables). La un momentdat s-a auzit din farfurie un raget(am pieleea de gaina acum) . Un fel de uoaaaaaaa da foarte gros . Dupa aceea s-a intrerupt. Ca si cum visul ar fi luat-o de la inceput am mai pregait o farfurie din aceea . De data asta zgomotul nu s-a auzit . M am gandit ca m i sa parut ca l aud prima oara. Dar cand m am ridicat de.pe scaun s-a auzit si mai puternic ca prima oara si a iesit o lumina rosie. M am speriat si am vrut sa o arunc ,dar cand am arins-o am simtit cum ceva trage parca ceva din mine. Atunci m am trezit . Eram ghemuit in pat (stransi genunchii la piept si i tineam cu mainile) patura era aruncata jos de pe mine. Mi e destul de groaza de visul asta. Va. Rog spuneti mi Ce inseamna


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi