Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


stanciu maria

stanciu mariaOradea, Bihor

Am visat ca aveam vise premonitorii.In prima seara am visat ca se inecasera doua fete (Alessia si R),iar dimineata stateam pe plaja si ii povesteam unei fete despre visul meu si cat de real mi se parea totul cand am auzit ca cele doua fete s-au inecat.A doua seara am visat ca s-au inecat 4 fete si 4 baieti,dimineata urmatoare povestea s-a repetat ,aici chiar am observat cum o persoana se ducea la fund ,dar fara sa se agite.A treia seara am visat ca se inecat o fata ,dimineata s-a intamplat si in a patra seara ca s-au inecact o femeie ,un barbat si o fata Alessia pe care o cunosc si la care ma gandisem dupa primul vis ca urma sa se inece ...inainte sa ma trezesc i-am zis persoanei careia ii povesteam mereu ce visam ceva de genul ca am avertizat-o ca Alessia se va ineca si ca trebuia sa o impiedice sa intre in mare si am intrebat-o daca acum ma crede cand ii spun ce se intampla.Apa era linistita si foarte limpede...diminetile erau insorite si foarte frumoase,perfecte de mers la plaja ,iar eu eram ingrijorata si putin speriata de visul pe care il aveam. stie cineva cum pot sa interpretez visul asta?


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi