Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Gabriela Burtic

Gabriela BurticBeius, Bihor, Romania

M-am visat ca eram la Rosia la bunici si cand ma intorceam de la verisori mei prin spatele casei am vazut un inger in bucatarie atunci cand eram pe scari , iar cand a iesit a trecut pe langa mine , dar nu ma vazut iar atunci cand era pe cale sa mearga la ei s-a intors si m-a vazut si s-a rugat la o sfanta sa imi stearga din minte amintirea ca l-am vazut , iar atunci am cazut in genunchi pe scari cu o durere gigantica de cap i-ar cand m-am ridicat el disparuse dar eu tot imi aminteam . Dupa aceea m-am trezit si cand am intrat pe facebook am primit un mesaj dintre acelea de trimis la 14 persoane de la verisorul meu de la Meziad un mesaj in care scria asa : Asta e pentru tine , citeste pana la sfarsit ! Am trimis un inger sa te vegheze noaptea trecuta , dar s-a intors . iar casa verisorilor mei de la Rosia este ciar langa drumul care duce catre Meziad . In acea zi am verificat locul pe unde an vazut in vis ca a mers ingerul si am vazut urme de pasi pe langa carare unde l-am vazut . Astept un raspuns deoarece cand am verificat cuvantul inger ,nici un cuvant nu a fost bun , asta e tot .


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi