Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Michaella Domente

Michaella DomenteChisinau, Moldova

Nu mai stiu ce sa cred am 5 ani de cand nu mai sunt cu el il tot visez incontinu ce vrea sa insemne asta "visez ca vrea sa ma sarute dar eu refuz,asta se intipla in majoroitatea viselor,aseara de exempu am visat ca era cat pe ce sa se intample ceva intre noi imi soptea ca ma iubeste si multe altele" ce inseamna asta?


Citeaza mesajul

Michaella Domente

Michaella DomenteChisinau, Moldova

Nu mai stiu ce sa cred am 5 ani de cand nu mai sunt cu el il tot visez incontinu ce vrea sa insemne asta "visez ca vrea sa ma sarute dar eu refuz,asta se intipla in majoroitatea viselor,aseara de exempu am visat ca era cat pe ce sa se intample ceva intre noi imi soptea ca ma iubeste si multe altele" ce inseamna asta?
Raspundeti -mi cineva la intrebarea mea plizzz


Citeaza mesajul

Filip PuÅŸca

Filip PuÅŸcaChisinau, Moldova

Nu mai stiu ce sa cred am 5 ani de cand nu mai sunt cu el il tot visez incontinu ce vrea sa insemne asta "visez ca vrea sa ma sarute dar eu refuz,asta se intipla in majoroitatea viselor,aseara de exempu am visat ca era cat pe ce sa se intample ceva intre noi imi soptea ca ma iubeste si multe altele" ce inseamna asta?
Raspundeti -mi cineva la intrebarea mea plizzz
Salut,sa-r putea ca fostul se gandeste la tine sau ca nu ia-i iertat ceva. Din propria experienta recenta am visat pe fosta mea iubita in noiembrie si acum in decembrie ma contactat dupa 2 ani si nu am de gand sa ma impac ce a fost a fost. Iarta-l si uita daca tea jignit cu ceva mai ales ca tiai aranjat viata.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi