Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Andrei Stefan

Andrei StefanGalati

Tot ce imi amintesc din vis este vag dar pot sa imi aduc aminte partile importante din vis...Deci era un vis cu 3 demoni...Totul incepe cand eram la scoala si stateam in banca mea si eram toti colegii in clasa, eu stateam cu cel mai bun prieten de la scoala in banca cand de odata se sparg ferestrele de la geam si de odata apare un om spanzurat in spatele clasei si cineva spune ca clasa este bantuita pe urma simt o panica imensa in mine de odata fug din clasa coborand pe scari cu prietenul meu dupa mine, era si el speriat ca si mine, pe urma dupa ce am iesit amandoi din scoala el nu scotea nici un sunet si continuam sa fugim dintr-o data dau de niste prieteni mai vechi si fugeau si eu si eram intr-un parc cu o prapastie langa iar eu alunec si era sa cad in propastie dar noroc de prietenul meu de la scoala ca ma prinsese si ma ridicase de acolo iar in timpul asta prietenii mei mai vechi radeau de mine. Dupa imi vad un prieten foarte bun posedat de 3 demoni, ma duc eu cu colegul meu sa il ajutam si am reusti sa scot cei 3 demoni din el care semanau cu 3 pui de pisica dar care se transformau in demoni urati pe urma iau 'puii' si ii apuc de gat fara nici o frica imi imaginez in vis un scaun cu spatar si ii stalcesc de spatar si ii omorasem, dupa vad ca cei 3 demoni intra in mine iar eu cu constiinta mea am eliberat o energie atat de mare si luminoasa in cat i-am pulverizat pe demoni si m-am trezit.. slava Domnului, cosmarul este cu mult mai ingrozitor de cat in textul asta... infine eram transpirat si extrem de extenuat dupa ce m-am trezit. Puteti sa imi spuneti semnificatia a tuturor chestiilor din vis? (Ma trec fiori)


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi