Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Catalin Alexandru

Catalin AlexandruBetfia, Bihor

Eram la mine acasa, pe hol si eram în juriu la un talent show. În juriu eram eu, perosnajul A si inca o fata. În fata noastra vine sa presteze un grup de oamenii de la mine din sat (17-20ani). Tot ce faceau aia era sa dea din mani si din picioare si sa urle. Eu am zis ca nu-mi place si apoi toata lumea ma criticat ”cum sa nu-ti placa, esti prost”. Ei trebuiau sa tina un concert in celalart capat al satului si m-au chemat si pe mine. Eu am zis ca vin desi eram numai in chiloti. Mergeam cu tramvaiul (?!? nu sunt tramvaie in sat), Cat eram in tramvai eu nu prea aveam aer, aveam senzatia ca m-a sufoc. Tramvaiul ne-a lasat la mijlocul satului. Eu stateam cu personajul A si astepatam sa mai vina cineva. Eu am zis ca plec, de pe alta strada vine un alt prieten ”F” si cu prietena lui ”P” (nu are in realitate). Si prietena lui a zis sa merg cu ei acasa. Pe drum trebuia sa ne oprim la un alt prieten ”M”, am intrat la el in casa, din hol ca sa ajungi in bucatarie trebuia sa treci prin camera lui. ”M” a intrat in bucatarie si ne-a spus ”Sa nu va vada nimeni” iar eu cu ”F” ȘI ”P” am ramas acolo. La un moment dat vine tatal lui ”M” si bate in usa, asa ca noi a trebuit sa ne ascundem. Atunci ”F” a disparut (tipic viselor mele) si a aparut sora lui ”P”. ”P” sa ascuns dupa pat iar eu cu sora ei ne-am ascuns dupa use. Atunci m-am uitat la sora ei si era foarte frumoasa, nu-mi aduc aminte sa vi vazut vreodata o fata mai frumoasa, stiu ca ne-am atins. Ma uitam la ea si ea imi zambea. Apoi a au aparut in camera o gramada de oameni, iar eu ma tot uitam dupa sora lui P care se pierdea in multime. Intr-un final ne-am asejat in cerc si juram telefonul fara fir si pe mine nu ma interesa, m-am dus la ”A” si i-am zis sa plecam. Atunci am iesit cu ”A”, ”P” si sora ei de la mine din curte si ”A” mi-a multumit ca l-am ajutat cu ele. Nu inteleg nimic. Stiu ca m-am trezit bucuros si plin de energie si ma tot gandesc la fata aia.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi