Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


FloreaAdrian

FloreaAdrianSabangia, Tulcea

Buna Dimineata! Stiu ca este ora 02:00 dar sunt speriat si vreau niste raspunsuri. Treaba sta in felul urmator: Sunt intr-o relatie cu o fata cu 3 ani mai mare ca mine. Eu o iubesc foarte mult avem un an si jumatate impreuna sunt sigur ca si ea ma iubeste pe mn. Bun acum sa trec la subiect. Am visat ca iubita mea mi-a spus ca s-a culcat cu un coleg de al ei, iar eu am inceput sa tip la ea si sa o injur. Dupa chestia asta ea a vrut sa imi spuna ca el ar fi convinso dar mam trezit brusc TREMURAND! Vreau un sfat va rog.


Citeaza mesajul

Filip PuÅŸca

Filip PuÅŸcaChisinau, Moldova

Buna Dimineata! Stiu ca este ora 02:00 dar sunt speriat si vreau niste raspunsuri. Treaba sta in felul urmator: Sunt intr-o relatie cu o fata cu 3 ani mai mare ca mine. Eu o iubesc foarte mult avem un an si jumatate impreuna sunt sigur ca si ea ma iubeste pe mn. Bun acum sa trec la subiect. Am visat ca iubita mea mi-a spus ca s-a culcat cu un coleg de al ei, iar eu am inceput sa tip la ea si sa o injur. Dupa chestia asta ea a vrut sa imi spuna ca el ar fi convinso dar mam trezit brusc TREMURAND! Vreau un sfat va rog.
Salut Eu in locul tau as spune ei ce am visat si sa vad ce reactie ar avea,uneori visele ne arata ce sar fi intamplat in realitate dar poate ca ai asa o frica in realitate vezi care ar fi cauza poate ai simtit ceva in comportamentul ei discuta pe aceasta tema.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi