Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Georgiana Tanase

Georgiana Tanase

Buna ziua! Am iesit si eu de la munca iar cand am ajuns acasa m-am pus in pat sa ma odihnnesc si am adormit. Vreau sa va spun ca este a doua oara cand am acest cosmar fara nici macar o schimbare si m-am speriat extrem de rau. se facea ca eram la tara la bunici cu parintii mei, bunicii mei, cei doi frati si un varisor toti cu varste intre 12 si 8 ani. Deodata au intrat in curte jandarmi si au inceput sa traga in noi, iar noi ne-am ascuns in casa cu perdelele trase. incercau sa ne faca sa nu mai credem in Dumnezu si sa fim sclavii lor. Apoi uitandu-se unul dintre ei pe geam a tras cu arcul iar eu nu am avut timp sa o trag decat pe mama iar pe fratele meu l-a nimerit cu o sageata. l.am carat prin curte incercand sa-l salvez si sa ma feresc de jandarmi pana am sarit gardul si am iesit din curte. ajungand pe soseaua de la mine de la tara ne astepta o masina care nu stiu de unde a aparut. Apoi m-am trezit iar in curte cu fratele meu bine neavand absolut nimic jucandu-se cu sora si varul nostru. uitandu-ma pe geam vedeam cum toti oamenii din sat sunt la noi in curte dormind pe jos cu lumanari la capul fiecaruia. deodata apare la geam un preot care ne-a sperit foarte rau avand o lumanare in mana si care ne spenea sa nu adormim fara lumanare in dreptul capului nostru si apoi m-am trezit foarte speriata si trista. va rog sa ma ajutati sa inteleg ce inseamana pentru ca sunt foarte speriata. Va multumesc mult de tot si ma scuzati pentru greselile de gramatica!!!!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi