Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Natalia Roman

Natalia RomanSantandrei, Bihor

De ceva timp visez cu o anumita persoana, draga mie, si mi se repeta niste simboluri si nu stiu ce sa inteleg. 1. Ma aflam in hotel parasit si distrus si cautam un medic. Undeva la un etaj superior era inchis intr-o camera obscura cu pereti scorojiti, un medic(nu e asta in realitate). Mi s-a facut frica si am fugit de el sa nu ma vada. Am reusit sa ies cu chiu cu vai. El a ramas inchis, singur, acolo. 2. Il visez din nou ca e medic si face operatii scumpe, iar eu nu imi permit. Costau 5000 lei. Trece pe langa mine si se face ca nu ma vede. 3. Il visez ca e in spital, cazat definitiv acolo, desi nu stiam sa fie bolnav. Mergea pe hol spre salonul lui, cu capul plecat si cu o geanta pe umarul stang. Il intreaba cineva de mine si zice ca sunt cu 2 etaje mai sus. De fiecare data persoana aceasta are o atitudine aroganta la adresa mea si sta cu spatele la mine. In eventualitatea unui raspuns, va multumesc anticipat.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi