Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Adrian M

Adrian MPetrosani, Hunedoara

Am visat ca eram la un party outside undeva prin padure. Eram drogat, nu mai stiam de mine, incercam sa ma intorc inapoi in oras... da nu puteam era f greu.. trebuia sa trec prin nush cate localitati, nu erau disponibile microbuze, si la un moment dat drumul s-a facut inchis si veneau tarani cu bivoli din acel sens si m-am speriat, m-am impiedicat de un gard si am picat la taran in curte si a venit si acolo un taran cu caruta si ditamai bivolu care venea catre mine in timp ce eu eram picat jos, a venit atat de aproape pana cand bivolu s-a apropiat de fatza mea sa ma miroase... pfuai ce frica imi era si am urlat in plansete ajuutoooor vreau sa ajung acaaasaaaa!!! si cred ca m-a dus acel taran jos in oras, eu lesinasem sigur si m-am trezit jos in oras.... ma trezesc si o vad pe acea fata care o vazusem si la party.... ne cunoastem nush ce... facem sex neprotejat, si aveam ganduri cu chestia asta.... dupaia realizez ca nu am rucsacu mic in spate... pfuaai... si ma gandesc crek a ramas acolo sus cand m-am impiedicat de gard si m-o gasit taranu ala.... Ba ce viis... ce inseamna???


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi