Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


luiza

luizaLocatie necunoscuta

Am visat ca eram in casa si curtea unchilor mei, unde erau cativa caini, unulmijlociu si neprietenos si alti 2-3 caini uriasi care...se impreunau (un spectacol usor grotesc), am intrat in casa sa iau aparatul photo sa le fac o poza...insa cei din casa, familia de unchi si veri, erau toti morti sau disparusera. Se pare ca fusesera toti omorati de una din creaturile din curte. Am iesit din casa...incercand sa ma ascund pe strazi,rpin casele vecine...erm speriata. M-am trezit...


Citeaza mesajul

marylu

maryluLocatie necunoscuta

Ai multi dusmani care incearca sa te atace. Atentie la falsi prieteni.


Citeaza mesajul

aurici

auriciLocatie necunoscuta

O vreme e bine sa stai cuminte in banca ta,nici sa vinzi nici sa cumperi,nici sa pleci nicaieri inde e aglomeratie gen petreceri sau sa margi singura undeva.GRIJA MARE!


Citeaza mesajul

deea

deeaLocatie necunoscuta

Si eu am visat mai de mult nijte aratani...in acelas vis mi-a murit mama ...a fost impuscata in fata mea...nu s-a intamplat nimik rau d atunci doar ca am fost cam speriata...la sfarsit a aparut cineva pe care in vis il credeam mort(credeam k e fratele meu mort sau cv de genu) dar in realitate eu nu am nici un frate..


Citeaza mesajul

girl

girlLocatie necunoscuta

Azi noapte am avut un vis foarte ciudat.Eram intr-un loc ciudat si se tinea o cursa.Eu si mai multe persoane trebuia sa intram in niste masini sa sa facem o misiune sau ceva de genu si dupaia sa ne intoarcem de unde am plecat. Nu mai stiu de ce dar eu m-am intors repede si am urcat undeva pe un munte.Acolo era un copil mic cu tatal ei sau lui(nu stiu dak era fata sau baiat).Le era frica de ceva. dupaia era un drum foarte abrubt si jos 2 barbati.Ei asteptau sa ajungaa cineva din acel concurs cred.Tin minte k erau multe curbe j ca am ajuns cunva intr-o nasina cu un baietel grasut care conducea. Dupaia am inceput sa conduc eu si am ajuns intr-o padure. Urmaream pe cineva dar l-am pierdut.Mie imi era foarte frica pt k ma ratacisem si drumul se transforma in rau. Nu stiu cum am ajuns la o casa si baietelu era foarte fericit ca zicea ca am ajuns. Eu eram foarte speriata s am vazut un indicator pe care scria ceva cu litera B. dupaia m-am trezit...ce poate sa insemne asta?


Citeaza mesajul

mari

mariLocatie necunoscuta

MESAJ DIN CEALALTA LUME am visat ca am auzit o voce ce mi-a spus sa nu il mai caut pe tatal meu ca sufletul lui este in iad.sa merg la biserica sa fac slujba si sa ma rog la DUMNEZEU ptr el.Tatal meu a murit acum 7 ani dar a fost o persoana buna.ce poate insemna asta?


Citeaza mesajul

irina

irinaLocatie necunoscuta

MESAJ DIN CEALALTA LUME am visat ca am auzit o voce ce mi-a spus sa nu il mai caut pe tatal meu ca sufletul lui este in iad.sa merg la biserica sa fac slujba si sa ma rog la DUMNEZEU ptr el.Tatal meu a murit acum 7 ani dar a fost o persoana buna.ce poate insemna asta?
asta inseamna sa ai credinta multa


Citeaza mesajul

Alina

AlinaLocatie necunoscuta

NU de mult am visat ca eram intr-o camera si era fainta pusa pe perete pe negru si o singura oglinda mare pe unul dintre pereti ,si ma uitam atent in aceea oglinda si dintr-o data a aparut o persoana in spatele meu era plina cu sange si tot ma uitam atenta la ea si am observat ca erau si peretii cu sange,iar dupa ce m-am trezit am inceput sa ma gandesc ca aceea persoana semana destul de mult cu mine.Ca si cum m-as uita eu in oglinda si m-as vede pe mine in viitor...si o saptamana mi-a fost tare frica


Citeaza mesajul

Alina

AlinaLocatie necunoscuta

A mai avut cineva senzatia de deja-vu dar aproape in fiecare zi si alte-ori spun sau gadesc ceva si dupa un minut se intampla,Sau o iluzie ceva nush chiar exact ce era sa vedeti pe cineva afara(era noapte) dar o vedeam clar.Sau altadata am vazut sange pe o persoana..mi sa facut si pielea de gaina .........


Citeaza mesajul

dada milka

dada milkaLocatie necunoscuta

Azi noapte am avut un vis foarte ciudat.Eram intr-un loc ciudat si se tinea o cursa.Eu si mai multe persoane trebuia sa intram in niste masini sa sa facem o misiune sau ceva de genu si dupaia sa ne intoarcem de unde am plecat. Nu mai stiu de ce dar eu m-am intors repede si am urcat undeva pe un munte.Acolo era un copil mic cu tatal ei sau lui(nu stiu dak era fata sau baiat).Le era frica de ceva. dupaia era un drum foarte abrubt si jos 2 barbati.Ei asteptau sa ajungaa cineva din acel concurs cred.Tin minte k erau multe curbe j ca am ajuns cunva intr-o nasina cu un baietel grasut care conducea. Dupaia am inceput sa conduc eu si am ajuns intr-o padure. Urmaream pe cineva dar l-am pierdut.Mie imi era foarte frica pt k ma ratacisem si drumul se transforma in rau. Nu stiu cum am ajuns la o casa si baietelu era foarte fericit ca zicea ca am ajuns. Eu eram foarte speriata s am vazut un indicator pe care scria ceva cu litera B. dupaia m-am trezit...ce poate sa insemne asta?
cred ca insemna ca casa era b bantuita


Citeaza mesajul

  Urmatoarele 10

Afisare de la 1 la 10 din : 27 posturi