Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Petrica Andrei Voda

Petrica Andrei VodaLocatie necunoscuta

..poi la mine se facea ca mergeam singur pe o strada din oras era bezna si pustiu pe ici colo se mai zarea cate o lumina simteam ca ma urmarea ceva ,m-am oprit si m-am intors era un caine(dar la chip si trut era ca o leoaica)sa apropiat imi era frica de marimea lui insa l-am mangaiat pe cap apoi si-a continuat drum la fel si eu dar tot ma simteam urmarit intorcandu-ma vazusem mai multi(cred ca erau peste5-6,,,la fel aceeasi marime si gen)auzisem un marait m-am speriat am inceput sa fug si tot mai aproape erau,apoi m-am impiedicat(desi nu ma lovisem)m-am ridicat in genunchi si nu era nimeni in jur am scuipat in palme si imi cazuse 2masele(exact 2 cu care chiar am probleme si is cam pe jumatate de rupte)parca eram fericit ca scapasem de ele ca nu avea ce sa ma mai doara,dar am continuat sa scuip si tot scuipat masele la greu masele si dinti parca aveam in palme mai multi decat poate avea un om si mai mari......apoi m-am trezit speriat


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi