Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Livia Bianca Dinu

Livia Bianca DinuBrasov, Romania

L-am visat pe un coleg de servici pe care intimplator il si plac oarecum si care pare ca ma place, ca mi-a daruit o cruciulita de aur, apoi ne-am atins unor buzele - desi in realitate nu am facut-o niciodata -, moment in care a replicat ca i-a fost dor de mine iar eu i-am raspuns ca si mie mi-a fost de el - desi ne vedem zilnic! apoi mi-a spus ca trebuie sa gaseasca un cod in care sa putem comunica - vorbea in soapta - in imediata apropiere se afla una dintre colegele mele de birou, apoi m-am trezit.


Citeaza mesajul

Dinu Dinu

Dinu DinuBrasov, Romania

l-am visat pe un coleg de servici pe care intimplator il si plac oarecum si care pare ca ma place, ca mi-a daruit o cruciulita de aur, apoi ne-am atins unor buzele - desi in realitate nu am facut-o niciodata -, moment in care a replicat ca i-a fost dor de mine iar eu i-am raspuns ca si mie mi-a fost de el - desi ne vedem zilnic! apoi mi-a spus ca trebuie sa gaseasca un cod in care sa putem comunica - vorbea in soapta - in imediata apropiere se afla una dintre colegele mele de birou, apoi m-am trezit.
ce credeti ca ar putea insemna visul meu?


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi