Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Del Naz

Del NazLocatie necunoscuta

Am visat ca eram in metrou cu mama mea apoi brusc am auzit la radio ca persoana iubita este acuzata de un delict,brusc apoi eram in casa mea iar apoi mam dus la usa,m am uitat pe vizor am vazut persoana iubita foarte bulversata ca si cum fugea de cei care il acuzau,in vis simteam ca el este nevinovat,l am luat in brate si lam bagat in casa,apoi el a stat pe canapea si impreuna cu el mai era un barbat,in aceeasi incapere eram si eu cat si mama care se uita uimita, apoi m-am vazut pe mine in pat iar el statea cu capul pe burta mea iar eu cu mainile imprejurul lui si simteam ca plang desi nu imi amintesc daca aveam lacrimi sau nu,eram foarte suparata pentru el si vroiam doar sa il ocrotesc.visul m-a marcat foarte mult,eu cu aceea persoana nu am mai vorbit de aproximativ doua saptamani.


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Cineva iti da tarcoale ,este posibil ca o intimplare ciudata sa te determine sa cauti pe altcineva in locul actualuylui partener.Poarta necunoscutului,este acel ceva care apare din senin.Atentie la apropiati familiei.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi