Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Prodan Daniel

Prodan DanielMotru

Am visat in noaptea asta,ca ii caram sicriul cuiva,dar nu stiu cui,si nu`l bagam in biserica,si in casa,si dupa dintr`o data sa transformat in alt vis,ca eram langa bunicul meu,care era in sicriu,pazindu`l cum sar zice,si dintr`o data a inceput sa vomite si a inviat,l-am ridicat repede in fund sa nu se inece,dupa care se uita la mine si a inceput sa imi spuna ceva de lumea de dincolo,dar nu retin :( oricum ceva gen cum e pe lumea cealalta,inseamna ceva asta ?


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Este un vis prietene kr iti arata o avertizare,un presemn de moarte pt o persoana apropiata tie,si in care tu vei juca un rol de caraus,caci te miri ca ajungi sa cari un ''sicriu" pt un necunoscut,si ajunge sa-l vezi pe bunicul tau in acel sicriu si care ,inviat iti exxplica o situatie imuabila:voma si 'lumea de dincolo',o existenta preexistentialista fara niciun scop.Deci te vei gasi in viitor intr-o ipostaza de definit in viata ta,gasirea si intelegerea scopului vietii despre moarte si viata,ca o invitatie adresata tiede divinitate.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi