Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


DragoÅŸ Marin

DragoÅŸ MarinBreaza, Brasov, Romania

Salut, sunt Dragos si m-am visat azi noapte pe mine. Eram deprimat, stateam la o masa si era o sticla cu un lichid negru-verzui, stiam ca e otrava. Si am baut din ea, aproape pe toata. M-am uitat la sticla, m-am asezat pe un pat, am inchis ochii si mi-au venit niste imagini, cu familia si prietenii. Si am simtit cum am murit. M-am trezit undeva in intuneric, unde am vazut-o pe mama plangand, avea o lumanare pe care mi-a dat-o. S-a stins brusc, si am vazut un chip monstruos in intuneric in locul ei. Mi-a zis "shhh", a venit, mi-a aprins din nou lumanarea si era din nou ea. Dupa iarasi m-am visat band din sticla. M-am trezit brusc din somn, aveam mainile si picioarele neobisnuit de amortite.


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Salut, sunt Dragos si m-am visat azi noapte pe mine. Eram deprimat, stateam la o masa si era o sticla cu un lichid negru-verzui, stiam ca e otrava. Si am baut din ea, aproape pe toata. M-am uitat la sticla, m-am asezat pe un pat, am inchis ochii si mi-au venit niste imagini, cu familia si prietenii. Si am simtit cum am murit. M-am trezit undeva in intuneric, unde am vazut-o pe mama plangand, avea o lumanare pe care mi-a dat-o. S-a stins brusc, si am vazut un chip monstruos in intuneric in locul ei. Mi-a zis "shhh", a venit, mi-a aprins din nou lumanarea si era din nou ea. Dupa iarasi m-am visat band din sticla. M-am trezit brusc din somn, aveam mainile si picioarele neobisnuit de amortite.
Salut,visul tau iti arata starile si trairile tale pe pamint.Dumnezeu vrea de la tine o reconciliere cuEl:Vino asa cum esti de pacatos,si El iti va acorda iertarea si purificarea Lui.Esti intr-o stare permanenta distrugti-va,cineva(influente periodice)sa-ti dea aceea framintare cu care te lupti.Luminarea in mod simbolic este Lumina divinitatii prin care te vei reconcilia cu familia ta si cu Dumnezeu. Monstru este Eu-l tau diztrugtiv,dorintele tale decazute.Otrava din sticla nu este altceva decit ceea ce tu sorbi din necuratiile si depravarile din Lumea ta in care te complaci demulte ori.Acum ramine ca adevarata Lumina sasearate si tie ptmantuirea ta,desigur Domnul Iisus este Lumina ta calauzitoare spre fericire pe pamint,si nu numai...,haide curaj si fii barbat liber!!!...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi