Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Lungu Maria Daria

Lungu Maria DariaBucuresci, Hunedoara

Am visat ca traiam într-o vila de lux, cu tot felul de camere. Camera de pictura (pictura e hobby-ul meu) era bantuita. Daca pictai ceva, si dupa aia nu te uitai 5 secunde, tabloul tau se transforma în altul (exemplu: ai pictat un cos cu fructe, nu te uiti la tablou 5 secunde, se transforma într-un tablou cu pisici). Și asta e doar o bucatica din vis,dar e prea mult pentru un subiect, plus ca nu e acelasi lucru, o sa mai scriu pe forum, pa. Dar înainte de asta, îmi spune cineva ce înseamna? Multumesc!


Citeaza mesajul

Sam

SamAlbeni, Teleorman

Am visat ca traiam într-o vila de lux, cu tot felul de camere. Camera de pictura (pictura e hobby-ul meu) era bantuita. Daca pictai ceva, si dupa aia nu te uitai 5 secunde, tabloul tau se transforma în altul (exemplu: ai pictat un cos cu fructe, nu te uiti la tablou 5 secunde, se transforma într-un tablou cu pisici). Și asta e doar o bucatica din vis,dar e prea mult pentru un subiect, plus ca nu e acelasi lucru, o sa mai scriu pe forum, pa. Dar înainte de asta, îmi spune cineva ce înseamna? Multumesc!
Maria, visul tau poate insemna multe lucruri. Dar cred ca cel mai bun mod prin care iti pot descrie visul tau este unul simplu. Ar trebui sa acorzi mai multa atentie picturilor tale si sa le privesti de mai multe ori in perspective diferite chiar dinaintea inceperii picturii. Intrucat pictura ta se schimba odata cu pierderea atentiei timp de 5 secunde, rezulta ca nu oferi panzei dragostea si pasiunea de care are nevoie pentru a fi controlata de mainile tale. Mult spor incontinuare si daca vezi si fantome, anunta-ma. A si Btw, la fantome sa nu te uiti deloc, ca am vazut niste chestii la vise cu caca si erau groaznice. Peace out!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi