Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Andrada

AndradaLocatie necunoscuta

Se facea ca sunt la scoala dar lipseau multi copii di cls ora incepe dar peofesoara nu vine si in locul ei vine o calugarita tare strigta,cand a venit langa mn ma chinuiam sa ascund o bricheta rosie ca sa nu o vata ,dupa aceia vad in fata mea o cutie cu bratari confiscate,calugarita merge mai departe prin cls si cand sa ajunga langa flavius(un coleg)vine profa de fizica si ne spune ca mai sunt 3 minute si ca putem pleca ori cand dorim finca ea este ocupata si intradevar le ajuta pe invatatoare sa astampere copii din clasele intai finca toata ora alergasera pe coridor.dupa ce am visat partea cu scoala am visat ca suntem la mn pe strada si o colega ii spune alteia ca daca mai sta o sa ajunga pe la miezul nopti acasa iar ea a inceput sa fuga iar eu iam spus sa nu mai fuca ca este de abia sapte atunci incepem sa alergam cu toti mai putin flavius si gabriele eu dau sa alerg pe trotoar dar ionela imi spune sa am grija ca pe acel trotoar cad seri si ca este o "papusa ingropata in pom" eu dau sa o iau pe drum dar pe pod era sa calc pe o vrabie moarta.dupa aceia mam trezit si nu inteleg visul mai ales ca colega mea a alergat in directia gresita pt a ajunge acasa varog spunetimi ce inseamna,uitati daca vreti sa imi lasati comentari si pe mess princeesdeea15


Citeaza mesajul

Andrada

AndradaLocatie necunoscuta

Am uitat sa va spun ca lasa intrun timp arata ca si o incapere dintro biserica


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi