Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Ecaterina

EcaterinaLocatie necunoscuta

Tot vises pe baiatu pe care il simpatizam...visez ce vine lamin si ma suruta..noi in prezent nu am mai vorbit si nici nu ne-am intalnit..visul se tot repeta de multe ori...ce sa va intampla??
Draga lexy, gândurile DVS curate va poarta prin câmpul speranţelor, dar, spre regret, sarutul şi repetarea acestei acţiuni nu va aduc nici o speranţa. Sarutul semnifica desparţire, repetarea semnifica din nou desparţire. Poate o sa va supere aceasta veste, dar credeţi-ma, uneori este important sa cunoşti unde te afli. Acest vis, fie şi trist, va preîntâmpina, ca din aceasta relaţie nu aveţi ce aştepta. Visul va elibereaza de aceste gânduri şi va îndreapta spre alt ţarm. Nu va împotriviţi, priviţi în jur, viaţa e plina de surprize. Smerenia e primul pas, apoi întinde-ţi o mâna de ajutor unui om caruia îi este mai greu decât DVS şi numai dupa ce v-aţi împacat cu toate şi cu toţi, cu siguranţa, intervine o schimbare pe care nici n-o aştepţi. Noi, oamenii suntem capabili sa facem multe lucruri frumoase. Bafta.


Citeaza mesajul

elena

elenaLocatie necunoscuta

M-am indrostit de un baiat din vecini si parintii lui detine un magazin,deci ma intalnesc des cu el. L-am visat azi noapte,eram cu mama la parintii lui,dar locuiau la oras,desi el locuieste la tara langa mine.L-am visat ca a furat un salam si maica-sa l-a certat si el s-a suparat,iar eu incercam sa intru in vorba cu el,dar nu reuseam,apoi am plecat la joaca si el nu vroia sa vina,era cam suparat in vis,apoi eu cu inca cativa copii am sunat la interfon ca sa-l enervam.De cate ori sunam la interfon,el vemea jos,de uita cine a sunat,inchidea inapoi si pleca,iar eu ma ascundeam dupa o tufa.
sunt maritata,am un baietel dar visez de f multe ori prima mea dragoste,il visez facand dragoste amandoi,ca ne sarutam,si ca zambeste la mine.
mam visat ca eram antrun lift urcam,cand usa liftului sa deschis parca era o camera si an camera era un pt si un biro si sub biro era un caine alb cu pete negre ce anseamna?


Citeaza mesajul

lenuta

lenutaLocatie necunoscuta

Tin la un baiat foarte mult si azi noapte am visat ca m-am certat cu el si ne-am despartit.
LAM VISAT PE IUBITUL MEU CA MA CERTAM CU EL


Citeaza mesajul

anca

ancaLocatie necunoscuta

BUNA TUTUROR!!AM VISAT AZI-NOAPTE CEVA INGROZITOR, L-AM VISAT PE SOTUL MEU CA LA IMPUSCAT IN CAP O FOSTA IUBITA DE-A LUI DAR NU A MURIT IA RAMAS UN FEL DE CICATRICE-GAURA!!m-am trezit speriata nu stiu ce poate insemna asta!!???si uneori il mai visez cu alte femei-fete si le vad in vis dar in realitate nu le cunosc !!??asta imi poate zice vreo ceva??


Citeaza mesajul

cristinka

cristinkaLocatie necunoscuta

BUNA TUTUROR!!AM VISAT AZI-NOAPTE CEVA INGROZITOR, L-AM VISAT PE SOTUL MEU CA LA IMPUSCAT IN CAP O FOSTA IUBITA DE-A LUI DAR NU A MURIT IA RAMAS UN FEL DE CICATRICE-GAURA!!m-am trezit speriata nu stiu ce poate insemna asta!!???si uneori il mai visez cu alte femei-fete si le vad in vis dar in realitate nu le cunosc !!??asta imi poate zice vreo ceva??
anca ,,,,,ceea ce ai visat tu inseamna ca sotul tau este cautat de catre cineva .....adika posibil de fosta iubita etc. nu este un motiv de frica


Citeaza mesajul

Madalina Greens

Madalina GreensLocatie necunoscuta

Aseara am visat ca m-am ciocnit de un baiat , care nu stiu imi cam place intr-un fel stiu ca l-am luat in brate si mi-a zambit si eu i-am zambit :),ne uitam unul la altul .


Citeaza mesajul

Anterioarele 10

Afisare de la 11 la 16 din : 16 posturi