Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Florii

FloriiLocatie necunoscuta

Am visat ca mergeam cu cea mai buna prietena pe o strada .. era intunecata .. si ne`a aparut in fata un grupa de tiganci .. dintre care una m`a lovit .. si i`am zis prietenei mele " Las`o sa ma loveasca ca daca ripostez eu o sa fie mai rau " .. dupa s`a oprit deodata si a plecat ..


Citeaza mesajul

FLORIN

FLORINLocatie necunoscuta

Am visat ca mergeam cu cea mai buna prietena pe o strada .. era intunecata .. si ne`a aparut in fata un grupa de tiganci .. dintre care una m`a lovit .. si i`am zis prietenei mele
PRIETENA TA NU E DE INCREDERE.


Citeaza mesajul

anonim

anonimLocatie necunoscuta

Am visat ca mergeam cu cea mai buna prietena pe o strada .. era intunecata .. si ne`a aparut in fata un grupa de tiganci .. dintre care una m`a lovit .. si i`am zis prietenei mele
PRIETENA TA NU E DE INCREDERE.
am visat ca eram cu un baiat pe un bloc inalt si vedeam tot orasul si priveam iar dupa un timp am vazut cum se rasturna un bloc foarte inalt.am fugit repede in jos si ma gandeam cati oameni au murit.mergand acasa la mama unui om care a murit in aceasta tragedie mama dansului a inceput sa planga in cauza ca fiul lui nu a venit la ea.nu stiam cum sai dam vestea aceasta prosta.


Citeaza mesajul

vlad

vladLocatie necunoscuta

Am visat ca mergeam cu cea mai buna prietena pe o strada .. era intunecata .. si ne`a aparut in fata un grupa de tiganci .. dintre care una m`a lovit .. si i`am zis prietenei mele
PRIETENA TA NU E DE INCREDERE.
am visat ca eram cu un baiat pe un bloc inalt si vedeam tot orasul si priveam iar dupa un timp am vazut cum se rasturna un bloc foarte inalt.am fugit repede in jos si ma gandeam cati oameni au murit.mergand acasa la mama unui om care a murit in aceasta tragedie mama dansului a inceput sa planga in cauza ca fiul lui nu a venit la ea.nu stiam cum sai dam vestea aceasta prosta.
am visat intr-o noapte cum ca ma-m trezit pe la 3 si vroiam sa cobor scarile cand deodata parca din spatele meu a iesit o tiganca si ma prins .atunci ma-m smuncit tare am reusit sa scap si am impinso pe scari si am intrat repede in casa si am incuiat usa iar atunci ma-m trezit langa usa cu mana pe clanta ...va rog sa imi raspunda cineva ce semnificatie ar fii ...plz


Citeaza mesajul

Dani Dany

Dani DanyLocatie necunoscuta

Am visat ca o tiganca a furat o gaina si a taiat-o. Ce inseamna acest vis?


Citeaza mesajul

Florina Budisteanu

Florina BudisteanuLocatie necunoscuta

Buna am visat odata ca mergeam pe drum intro zi si era o zi plina cu soare si parca ma rugam la dumnezeu si i spuneam in gandul meu ,,doamne te rog dc ma cert intruna k alin ,adika cu aktualul meu iubit ,,si deodata sia itors capul o tiganca si mia zis ,,ti-am citit gadurile o sa te mariti cu ionut desi eu ma gandeam la alin :)) adik k fotul meu iubit ,si am inceput so bat sa ma cert k ea zigandui k nu nu are kum findca il ibesc prea mult pe alin si ptr fostul meu iubit nu simt nimik chiar nam nimik nimik nici nu ma inters dak mai exista si asa am ramas certanduma cu ea c inseamna asta??????


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 6 din : 6 posturi