Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


MiHa ElLa

MiHa ElLaBrasov, Romania

Am visat ca plecam de acasa intr.o noapte si in gradina m.am intalnit cu o femeie care venea spre casa mea si avea o sticla in mana(sticla era plina dar nu stiu cu ce )cand m.a vazut femeia s.a intors fara sa ma bage in seama...cand m.am intors acasa mai tarziu acea femeia se ducea iar spre casa mea..si era inaintea mea...cand m.a vazut s.a intors si in momentul in care a trecut pe langa mine a tipat si dupa a spart sticla.Am mai mers putin si am vazut o femeie (nu stiu daca era aceeasi )care fugea dupa mine.


Citeaza mesajul

Finetze Blandetze

Finetze BlandetzeLocatie necunoscuta

Probabil ca ai un dusman in secret.Un dusman caruia ii este frica de tine,si vrea sa iti faca cv rau fara sa-ti dai seama.Eu cel putin asa cred.Bafta!


Citeaza mesajul

Scumpica Dragutza

Scumpica DragutzaMilan, Italy

Am visat femeie bruneta...dar in visul meu ma sarutam cu ea...ce inseamna asta????


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Vis in kr Dumnezeu iti arata Calea spre o adevarata Biserica,iar femeia din visul tau este trecutul tau kr trebuie sa-l ingropi definitiv.Faptul k te saruta-i si cu o femeie ,inseamna unirea ta pe fondul spiritual la kr vei ajunge candva.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 4 din : 4 posturi