Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Antychrist Demon

Antychrist DemonLocatie necunoscuta

Buna ziua am visat ca eram imbracat intr-o pelerina neagra, demonii mi se inchinau , iar eu eram in iad dar nu pateam absolut nimik. erau pe pereti doar icoane din care curgea sangele din ochii lor . Daca ma poate ajuta cineva ar fi binevenit . ms mult


Citeaza mesajul

Marian Catarama

Marian CataramaConstanta, Romania

Salut, in legatura cu subiectul " demon" eu la filme de groaza nu prea ma uit, la biserica ma duc o data pe an adika de paste dar in sinea mea sunt credincios. Am avut 3 vise care m-au speriat toate si sincer stau pe ganduri si incerc sa caut un raspuns cat de cat concret.Primul vis a fost inainte de paste cu vreo 2 sapt cand am visat ca eram intr-o incapere cu niste prieteni iar la un moment dat a aparut o persoana care ma tinea am incercat sa ma zbat si nu puteam, am reusit sa deschid ochii dar tot nu ma puteam misca si eram constient ca sunt treaz, am inceput sa zic in gand Tatal nostru am repetat de vreo 3 ori rugaciunea dupa care m-am zbatut iara si am reusit sa ma misc apoi cu greu am mai adormit, ora fiind 5 dim. A venit pastele am tinut post 3 zile apoi m-am dus sa ma spovedesc si sa ma impartasesc si i-am spus preotului despre vis si ma pus sa zic Crezul in fiecare seara si sa tin post macar vineri. Nu l-am bagat in seama pana acum 2 sapt in care din nou am visat aceeasi chestie in care cineva ma tinea si eram constient cu ochii deschisi ca nu ma puteam misca pana cand am facut aceeasi chestie ca prima data. Am vorbit cu mama care este mai bisericoasa si ma pus sa zic Crezul in fiecare seara zis si facut pana acum 2 zile in care am tinut minte exact visul cum sa intamplat si tin sa reamintesc ca nu ma uit mai deloc la filme horror.Eram in camera la mine dormeam cand deodata a intrat demonu in mine am inceput sa ma zbat si urlam intre timp a aparut fratele meu care ma intreba ce sa intamplat cand deodata am deschis gura si a iesit demonu din mine si a intrat in fratele meu. M-am trezit si foarte speriat si inima imi batea de parca as fi alergat 5 km. Sper sa aiba cineva rabdare sa citeasca ce am scris si sa imi dea un raspuns. Cu stima


Citeaza mesajul

Singh Singh

Singh SinghOradea-Mare, Bihor, Romania

Salut, in legatura cu subiectul
din pacate nu am raspunsu la visu tau, dar nu cred ca e bine, ar fi bine sa mergi din nou la un preot sa vorbest cu el despre visu asta


Citeaza mesajul

Delia Diacon

Delia DiaconLocatie necunoscuta

Pai dupa numele ce ti l-ai ales,nici nu ma mira la ce visezi...


Citeaza mesajul

Teodora Berindei

Teodora BerindeiLocatie necunoscuta

Dp asa un nume nu e de mirare...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 5 din : 5 posturi