Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Miky Anghelescu

Miky AnghelescuLocatie necunoscuta

Acum cateva luni am mai avut un vis asemanator...insa visul de acum e mai putin infricosator; am visat ca cele 2 bune prietene ale mele erau in fata mea pe o alee incojurata de copaci verzi care erau inconjurati de un gard verde. eu eram in spatele lor cu fostul meu prieten(proaspat despartiti,am o banuiala k una dintre cele 2 prietene stie k urma sa ne despartim sau stia lucruri pe care eu nu le-am aflat nici acum) ne-am salutat,ne-am pupat pe obraz iar ele intorsesera capul catre noi. El m-a luat de gat si imi spuneam k ar vrea sa ne impacam(exact ce mi-as dori si in realitate sa aud)ne-am sarutat si imi era atat de dor de el... iar eu ii puneam aceeleasi intrebari la care imi doresc si raspunsuri. el nu mi-a raspuns dar mi-a zis sa ma duc sa ma schimb k plecam undeva,m-am schimbat intr-o pereche de pantaloni si un tricou alb(extrem de alb,care nu il am) apoi ei au disparut in din vis. Urmeaza un alt vis in care eram cu mama la piscina iar peste gardul piscinea vedeam o plaja imensa cu nisip roz,foarte multa lume si apa foarte curata. mama purta un costum de baie negru. eu vroiam sa ma asez pe un sezlong dar brusc a venit umbra peste el,apoi a venit la noi o femeie imbraca in rosu si alb care ne-a spus mergem undeva(nu mai tin minte exact) am ajuns cu mama intr-o camera mare,cu foarte multa lume...visul a mai continuat dar nu mai imi amintesc:( sper sa imi amintesc si scriu in continuare...


Citeaza mesajul

Iuli Iuli

Iuli IuliBuzau

acum cateva luni am mai avut un vis asemanator...insa visul de acum e mai putin infricosator; am visat ca cele 2 bune prietene ale mele erau in fata mea pe o alee incojurata de copaci verzi care erau inconjurati de un gard verde. eu eram in spatele lor cu fostul meu prieten(proaspat despartiti,am o banuiala k una dintre cele 2 prietene stie k urma sa ne despartim sau stia lucruri pe care eu nu le-am aflat nici acum) ne-am salutat,ne-am pupat pe obraz iar ele intorsesera capul catre noi. El m-a luat de gat si imi spuneam k ar vrea sa ne impacam(exact ce mi-as dori si in realitate sa aud)ne-am sarutat si imi era atat de dor de el... iar eu ii puneam aceeleasi intrebari la care imi doresc si raspunsuri. el nu mi-a raspuns dar mi-a zis sa ma duc sa ma schimb k plecam undeva,m-am schimbat intr-o pereche de pantaloni si un tricou alb(extrem de alb,care nu il am) apoi ei au disparut in din vis. Urmeaza un alt vis in care eram cu mama la piscina iar peste gardul piscinea vedeam o plaja imensa cu nisip roz,foarte multa lume si apa foarte curata. mama purta un costum de baie negru. eu vroiam sa ma asez pe un sezlong dar brusc a venit umbra peste el,apoi a venit la noi o femeie imbraca in rosu si alb care ne-a spus mergem undeva(nu mai tin minte exact) am ajuns cu mama intr-o camera mare,cu foarte multa lume...visul a mai continuat dar nu mai imi amintesc:( sper sa imi amintesc si scriu in continuare...
Eu am visat o batista alba pe un gard, ce ar putea insemna?


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi