Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Andreea Deiid

Andreea DeiidSuceava

Heiii.Aseara am avut un vis ciudat...am visat ca am mers sub pamant pana am ajuns la o anumita usa care scria pe ea....MOARTE..am intat si acolo era Dumnezeu din cate tin eu minte si mmi spunea ca voi murii marti`:|..dupa a fost totul mai lunistiti cand am ajuns sus..am vazut persoane necunoscute dar si pe unchiul meu care imi spunea ca voi murii vineri.


Citeaza mesajul

Andreea Deiid

Andreea DeiidSuceava

Da imi raspunde si mie cineva va rogg....:|


Citeaza mesajul

Gheorghe Gheorghe

Gheorghe GheorgheTargu Neamt

Heiii.Aseara am avut un vis ciudat...am visat ca am mers sub pamant pana am ajuns la o anumita usa care scria pe ea....MOARTE..am intat si acolo era Dumnezeu din cate tin eu minte si mmi spunea ca voi murii marti`:|..dupa a fost totul mai lunistiti cand am ajuns sus..am vazut persoane necunoscute dar si pe unchiul meu care imi spunea ca voi murii vineri.
Un vis interesant. Te intreb si eu, cand trebuie sa iei o hatarare iti asculti propria inima sau sfatul celor din jur care te manipuleaza?


Citeaza mesajul

Finetze Blandetze

Finetze BlandetzeLocatie necunoscuta

Eu nu cred k cel pe kre l-ai visat e chiar Dumnezeu!Nu intotdeauna sunt ei.Uneori mai e Satana,care se deghizeaza in Lumina,pt a-i atrage pe oameni de partea lui.Ai grja la ceea ce s-ar putea intampla de acum incolo......Bafta!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 4 din : 4 posturi