Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Manea Karla

Manea KarlaLocatie necunoscuta

Buna!!!!!!!!! Stiti, de la patru ani(si nu glumesc) tot visez niste vise cu ursi de plus! Si chestia si mai ciudata este ca dupa ce am analizat ani in care visez aceste vise am dedus ca visez acest vis o data la 2 ani. Ciudatt!!!! Si visul suna cam asa: Cica eu as fi de fiecare data singura acasa si ca am o misiune importanta, aceea de a salva animalele de plus care nu li se inchid ochii !!!! In toate visele se facea ca eu nu vroiam sa salvez pe nimeni, dar dupa un timp in care toate animalele plangeau am decis sa le ajut. Am luat toate animalele de plus din casa si le-am bagat sub o patura sub lumina lunii. Apoi o stralucire ciudata venita din senin a acoperit patura si animalele. Apoi un nor de praf s-a ridicat, iar cand a disparut, o nava spatiala a aparut, tot din senin. Dupa ce am imbarcat animalele de plus in nava, am ridicat nava de la sol si am zburat pe o insula frumoasa!!!............Asta s-a intamplat in toate visele! De aici fiecare vis decurge astfel: intr-un vis, de exemplu am fost la discoteca si am dat o mare petrecere, in altul am mers in toate tarile lumii in afara de Franta la care am facut un sacrificiu de nu a merge in ea caci altfel tatal meu murea(Franta este tara in care imi doresc eu cel mai mult sa merg), am mers acasa unde erau toate rudele mele, sau am mers la prietena mea la care am privit pe geam si un catel dintr-un desen animat mi-a sarit in brate!!!!!!!!!!!!!!!!!! Va rog spuneti-mi ce inseamna caci la repetitiile astea pe care le am cu visul asta sigur e ceva important!!!!!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi