Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Pavel Lucian

Pavel LucianLocatie necunoscuta

Ok , am cautat ceva pe net si nu am gasit explicatii chiar pentru mine . In majoritatea cazurilor am gasit explicatii pentru vise in vise , si in majoritatea cazurilor spun ca se adeveresc , in cazul meu nu cred , dar tot e urat ca am un vis care se repeta de cativa ani si de fiecare data devine mai puternic , nu pot sa ma obisnuiesc . Visul : Sunt in camera mea , chiar inainte sa adorm, chiar in patul meu , imbracat cu ce ma bag la somn in seara respectiva, si simt un fior rece , ca si cum cineva m-ar urmari , ca si cum cineva ar fi in camera mea ceva care nu ar trebui sa fie acolo . Stau in pat exact ca si cum m-as baga la somn , si cand simt ca sunt "urmarit" nu pot sa mai ma misc , sa am reactii , sa strig in nici un fel . E atat de real de nu pot sa-mi dau seama daca visez sau nu . Cand ma trezesc stau ceva timp sa imi dau seama daca inca mai visez. Prima data cand am avut visu a fost atat de puternic incat m-am trezit cand saream din pat incercad sa ma ridic . Daca poate cineva sa imi dea o explicatie as fi recunoscator .


Citeaza mesajul

Stefii Fggdssx

Stefii FggdssxGiurgiu

Si eu am avut un vis asemanator.Dormeam afara la bunica si visam ca erau fantome,vampiri,zombie prin curte.Si m-am trezit si m-am dus la bunica sa-i cer o icoana.Si apoi m-am trezit de-a binelea.Sunt chiar curioasa ce inseamna visul asta .


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi