Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Ema Decianu

Ema DecianuLocatie necunoscuta

Am visat ca doi caini de talie mijlocie, unul alb si unul negru care m-au tras intr-o apa mare si inotau alaturi de mine,de fapt incercand mai mult sa ma sustina. Dorinta lor fiind sa ma salva de la un cataclism mare. Intrade-var la un moment dat in timp ce inotam am intors capul si am vazut ca a avut loc....un cataclism ceva,...apele erau trase, mult noroi, alte constructii. (Parca cunoasteam perfect zona si cred ca chiar o stiu din viata reala.) In continuarea visului nmergand sa vad ce s-a intamplat vad un sarpe mare( ca in filme). Atunci ii caut pe cei doi caini, ii gasesc si incerc eu acum sa ne salvam cu totii. Problema este ca in vis pana ajung la apa merg cu cateii foarte mult prin noroi, locul de unde se trase-se apele. Ca la Dunare.Cand cresc sau scad apele. Ajungem la apa, era agitatie, frica de sarpe, dar am iesit din apa, si caini au plecat de langa mine, iar eu parca intram in niste cladiri, altele decat le stiam. Dintr-o cladire unde era un magazzin , a aparut un caine negru mai mare batran, cu o blana ca la cainele de vanatoare, tepoasa si mai mare( gen brac sarmos), iar eu l-am recunoscut ca fiind acelasicu care petrecusem timpul putin mai devreme si nu intelegeam ce se intampla, dar eram bucuroasa ca il vad. M-am trezit cand il cautam si pe cel alb. Ciudat vis nu-i asa? Imi poate spune cine semnificatia lui? Va rog.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi