Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Flavia Beauté

Flavia BeautéConstanta, Romania

Aseara am visat ca eram la mine in casa cu mama mea care se juca pe pc si cu fratele meu de 1 an care se juca cu lego si usa de la intrare era deschisa si cnv punea piciorul in usa ca sa nu pot sa o inchid (app.stau la bloc si usa nu se deschidea ca in realitate era deschisa invers)si odata am iesit pe usa si erau doua femei blonde ,gemene, foarte machiate care m-au rapit si m-au dus la un om negru dintr-un film pe care l-am vazut mai de mult si m-a bagat intr-o masina....iar mamei nu i-a pasat si radea de mine cu un ras malefic.Cand m-am trezit aveam o muscatura pe mana unde m-a muscat in vis si acea femeie care m-a rapit si eram transpirata toata..............a fost foarte inspaimantator..va rog am nevoie de raspunsuri urgent.Cand imi adic aminte ma apuca fiorii.


Citeaza mesajul

Mihai Grecu

Mihai GrecuLocatie necunoscuta

Intre vis si realitate exista o poarta prin care uneori scapa informatii energi sentimente etc. Daca este adevarat ceea ce ai scris am sa-ti dau un raspuns dar daca este decat un text scris pentru ati entuziasma prieteni, tin sa confirm ce au gandit altii dar nu au scris si anume cauta distractie oriunde vrei tu. Acum raspunsul este ca exista forme de energie care ne influenteaza viata, noi le numim entitati, ele intercationeaza cu aura noastra sau o intersecteaza. In cazul tau este vorba de o intersectare. Ce este de facut? Am sa-ti raspund cu o intrebare: Cat de solida este credinta ta? probabil ca daca vom vb la un tel sau pe e-mail(mmihai.neacsu@gmail.com) vom vb mai pe larg. Daca intentionezi sa-mi scri trebuie sa-mi precizezi varsta. Cu stima, Mariu Mihai


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi