Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Oancea Daniel

Oancea DanielTulcea

Eram la munca la km distanta de casa si de cei dragi ...Pana sa plec am cunoscut o fata cu care am inceput sa vb,dp.ceva timp tipa a plecat din tara,la scurt timp m-am intalnit intamplator dp. ani de zile cu prima mea prietena cu care mi-am inceput viata sexuala si am inceput sa vb...tineam legatura acum cu ambele, gandindu-ma k atunci cand vin in tara sa raman cu una din doua!Totul ok ...Dupa cateva luni primesc un mesaj de la o fosta uibita(singura pe care am iubito de altfel)_'Te vreau inapoi"!I!,Am inceput sa tin legatura si cu Ea -acum vb cu 3(Super castigat, fericit!)...Si de aici incepe visul incredibil : LA cateva zile intr-o noapte o visez pe tipa care mi-a trimis mesajul cu –,,te vreau inapoi’’ intro ipostaza ireala…Era la o intersectie de drumuri cu trecere de pietoni si ma pregateam sa trec strada cand va o k trece o imormantare ,era o mireasa dar in schimb nu-I vazusem chipul ,am vz poza aceea stiti voi, era tipa care mi-a trimis.. mesaju’’l si ma uitam la poza , poza la mine si chipul ei radea si plangea si parca vroja sa imi sp ceva , a trecu mai departe am ramas in locul acela , la un moment dat dup ace a trecu aceasta imormantare practic, se apropia alta imormantare kand am vazut k se apropie de intersectie m-am pus in fata masinii respective si nu am lasat-o sa treaca , practice am trecut eu prin fata acesteia.Si atunci am ajuns pe cealalta parte si eram usurat …(aceasta era tipa care please din tara ), a 2-a seara consecutive o visez pe prima (imi incepusem viata sex.)venisem de la km departate si k facusem cu ea un copil si cand ,,am ajuns acasa ‘’gasisem un baietel cred k era de cateva luni si parca ma jucam cu el , el radea si dadea din picioruse !....(sa amintesc ca vorbeam cu toate 3 in aceasta perioada!)…a 3 zi am dat un tel Unei pers dragi care nu avea legatura cu visele ;;doar sa sp un,, La multi ani’’….la differenta de cateva zile o visez pe una din fostele prietene( a 4-a )SPUNAN-DU-MI bine dar nu ai fost in stare sa imi dai un telefon !ce sa mai cred ….incredibil!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi