Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Dancea Diana

Dancea DianaAlba Iulia

Buna seara...ama vut un vis ciudat azi noapte..mursiem pe un pod iar mamam si iubitul meu erau langa mine,incercand sa ma trezesaca. insa eu eram pe o lumina mare care stralucea foarte tare si ma ridica spre cer...aveam o senzatie de implinire,bucurie..dar totuis putin trista ca nu le puteam spune lor ac sunt bine..sunt curioasa ce inseamna..ma poate ajuta cineva?


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

buna seara...ama vut un vis ciudat azi noapte..mursiem pe un pod iar mamam si iubitul meu erau langa mine,incercand sa ma trezesaca. insa eu eram pe o lumina mare care stralucea foarte tare si ma ridica spre cer...aveam o senzatie de implinire,bucurie..dar totuis putin trista ca nu le puteam spune lor ac sunt bine..sunt curioasa ce inseamna..ma poate ajuta cineva?
Daca mai traiesti draga mea de la ultima ta postare despre visul tau,as dori sas-mi da-ti un tel la nr meu:0733786735''ionel.Sper sa mai traiti,dar asa cum vad eu,adic aimpacata k lumea din jurul vietii tale si mai ales k Dumnezeu,Tatal nostru Cel din ceruri.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi