Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Cristina Albu

Cristina AlbuLocatie necunoscuta

Buna ziua, Am avut un vis fosrte ciudat azi noapte, cu atat mai ciudat cu cat mama mea este in coma si intr-o stare foarte grava in spital. Am visat ca faceam o excursie impreuna cu mama, cu fiul meu si cu un alt cuplu. Numai pe ea o cunosteam, am fost colege in scoala primara si nu am mai vazut-o de aproape 40 de ani. Excursia era in aer liber , undeva langa un pod, sub care urma sa ne si adapostim, pentru ca, pe neasteptate a venit ploaia. Tin minte ca nimeni nu era deranjat de noua intorsatura. Mama ne tot imbia cu ceva de mancare. Cam asta a fost visul meu. Sunt un pic speriata, avand in vedere situatia mamei si faptul ca fiul meu este student in alta tara si urmeaza sa vina in curand sa petreaca sarbatorile in tara cu noi. In ceea ce o priveste pe mama, eu tot sper intr-o minune si ma rog mereu pentru insanatosirea ei. Oare are vreo semnificatie faptul ca am avut acest vis in noaptea dinspre 5 spre 6 decembrie, adica noaptea Sfantului Nicolae? Aveti vreo interpretare pentru visul meu?


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi