Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Miri Mirutza

Miri MirutzaLocatie necunoscuta

Buna o prietena de.a mea mi.a povestit ca ea a visat ca statea in casa si vorbea la telefon cu mama sa si ca dintr.o data s.a auzit un zgomot pe hol iar mai apoi s.a deschis o usa..avea un catel care este mare si el latra gros iar cand ia zis sa latre a latrat foarte incet..dupa astea ea sa speriat si sa dus la o ruda apropiata de casa ei si a vrut sa.i explice tot dar nu mai avea glas si se ducea mereu acasa[prietena] si urla in curte ca ea tine cu Dumnezeu:))..apoi sa intors la ruda si s.au dus toti acasa la ea[la prietena]unde erau fantomele sau ce erau si s.a dus in camera la ea iar fatomele intrau una cate una iar ea nu se putea abtine sa nu le bata sau sa e faca ceva dar acele fantome nu erau rele sau ceva de genu ,iar apoi a venit un baiat pe care il cunostea dintrun vis anterior si ea la luat in brate chiar daca nu aveau nicio treaba si.l pupa[se indragostise de el chiar daca in visu` anterior el murise si nu aveau nici.o treaba]...dupa toate astea s.a imprietenit cu fantomele pt acel baiat si i.a povestit mamei sale[in vis] de fantome si aceasta a chemat un preot care a reusit sa scoata fantomele din casa si prietenei mele ii parea foarte rau ca acel preot a scos fantomele din casa pt ca ea s.a imprietenit cu acel baiat si cu acele fontome si a inceput sa planga[in vis]...iar apoi mi.a spus ca a trecut intr.un alt vis legat de fostul prieten care mai tine si acum la el...STITI CUMVA CE INSEAMNA?[va rog ajutati.ma]!!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi