Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Paula Fedeles

Paula FedelesLocatie necunoscuta

Buna TPU! Iarasi am o problema.Ma gandesc numai la asta de cand s-a intamplat Noptile trecute am visat ceva CIUDAT: Cica aveam un copil mic(o fetita) de aproximativ 1 an si vreo cateva luni...Era atat de dragalasa:X Cu ochii mari si albastri si parul de un blond intens.Dar nu stiu cum se facea ca era intr-un spital,departe de mine :| Insa cu totii(eu,restul familiei) stiam ca a rapito cineva(Daca va uitati la Iubiri Secrete semana cu Iani :)) ) si trebuia sa ii dam acelui individ 4.000 EURO ca sa ne-o dea inapoi.Am mers cu familia intr-un loc stabilit de el (pe un bloc) si acei 4.000 EURO erau intr-o valiza :|.In fine,i-am dat valiza iar el a ridicat-o si a pus-o pe cap strigand: "Iahaaa!!!Sunt bogat!!!" nu ne-a mai spus nimic altceva iar eu am intrebat pe cineva din familie "Si acum? Unde e copilul?"...Nici nu apuca sa spuna "In spital" ca eu am zis ca si cum mi-as aminti dezamagita "Aaa,in spital" Apoi parca i-am vazut fata fetitei care zambea pe patul de spital si a spus "MAMA"...:| Cam asta am visat si imi fac griji...Imi sta in minte chipul fetitei...Va rog ajutati-ma,daca stiti ce inseamna,spuneti-mi! Eu stiu ca daca visez fetita e necaz,iar daca visez baietel e bucurie.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi