Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


AleIcs French

AleIcs FrenchLocatie necunoscuta

Salut, am visat ca ma intorsesem in satul meu, in romania [sunt plecat de 1 an jumate] si imi vedeam vechii prieteni. La un moment dat am vazut o fata..m-am simtit atras fata de ea si oarecum simteam ca o cunosc din trecut si ca o iubeam. Ea m-a privit si am stiut ca ceva se intamplase intre noi. In seara aceea i-am spus ca o iubesc si ca vreau sa fiu cu ea din nou, dar ea mi-a spus ca nu poate, ptr ca sufera de o boala grava. Ploua, am luat`o in brate si i-am zis sa vina cu mine, sa plece din sat. Am inceput amandoi sa plangem, si cand am deschis ochii se putea vede apusul, tot cerul era rosu. Atunci a aparut un tip ciudat care vroia sa ma omoare, zicea ca fata e a lui. Am inceput sa ne luptam, cumva am ajuns in bucatarie, toti trei. Tipa era pe podea plangand, se uita inspaimantata. Cel cu care ma luptam a cazut la podea, l-am imobilizat, am pus mana pe un cutit, si i-am taiat vena de la mana stanga. Mi-a zis ca asta nu e de ajuns ca sa-l omoare pe EL si c a se va intoarce. I-am facut o rana si la gat, eram ambii plini de sange...apoi m-am trezit. Ce credeti ca inseamna?


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi