Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Alexandra Schluze

Alexandra SchluzeLocatie necunoscuta

L.am visat pe fostul iubit eram peste tot impreuna, ne sarutam ne comportam ca si cum am fi inpreuna.Va rog as vrea stiu ce semnifica acest lucru. Multumesc anticipat


Citeaza mesajul

Camyla Camyla

Camyla CamylaLocatie necunoscuta

L.am visat pe fostul iubit eram peste tot impreuna, ne sarutam ne comportam ca si cum am fi inpreuna.Va rog as vrea stiu ce semnifica acest lucru. Multumesc anticipat
Am avut si eu un vis asemanator,nu veti m-ai fi niciodata impreuna.


Citeaza mesajul

Cioc Madalina

Cioc MadalinaGalati

L-am visat si eu pe fostul meu iubit de ma multe ori dar visez de fiecare data ca noi doi suntem doar prieteni si nimmic mai mult si ne pare amandurora rau ca ne-am despartit dintr-o prostie.


Citeaza mesajul

Manuel Manuel

Manuel ManuelLocatie necunoscuta

L.am visat pe fostul iubit eram peste tot impreuna, ne sarutam ne comportam ca si cum am fi inpreuna.Va rog as vrea stiu ce semnifica acest lucru. Multumesc anticipat
Dupa mine daca iti visezi fostul iubit in repetate randuri inseamna ca iti doresti sa fii din nou impreuna cu el. Daca i-ai gresit cereti scuze iar daca el ti-a gresit incearca sa intri cu el intr-o conversatie prin care sa incerci sa ii demonstrezi ca a gresit ca dupaia sa-si ceara scuze si sa te vrea inapoi.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 4 din : 4 posturi