Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Daniel Diaconescu

Daniel DiaconescuCurtea de Arges

Ma simteam intr-un film cunoscut, de groaza. Mi-am sunat mama si am rugat-o sa o cheme pe sora mea si sa parasim orasul(natal) cat mai repede. Ne intalnim toti 3. Apare "bestia" pe un ecran de televizor, apoi si in realitate sub intruchiparea unei femei. M-am apropiat. Era culcata pe un pat, iar eu am inceput s-o mangai pe picior si a tresarit. I-am spus: "Daca ma lasi sa-ti fac asta timp de 10 minute, sunt al tau pt toata noaptea". Apoi, ca si cand schimbasem ordinea filmului, m-am trezit intr-un peisaj necunoscut, facand sex cu ea. Dupa ce ne-am trezit dupapartida de sex, mai era un prieten cu mine, si fata era alta, o colega de clasa foarte frumoasa. Prietenul pleaca, iar eu raman cu fata si ii spun "Mi-e frica sa ma indragostesc de tine", si iar, incepe destrabalarea, de data asta durand mai putin. Apoi m-am trezit.


Citeaza mesajul

Diaconescu Diaconescu

Diaconescu DiaconescuCurtea de Arges

Ma simteam intr-un film cunoscut, de groaza. Mi-am sunat mama si am rugat-o sa o cheme pe sora mea si sa parasim orasul(natal) cat mai repede. Ne intalnim toti 3. Apare
Ce semnifiatie poate avea acest vis?


Citeaza mesajul

Manuel Manuel

Manuel ManuelLocatie necunoscuta

Ma simteam intr-un film cunoscut, de groaza. Mi-am sunat mama si am rugat-o sa o cheme pe sora mea si sa parasim orasul(natal) cat mai repede. Ne intalnim toti 3. Apare
Acuma intrebarea este: colega de clasa foarte frumoasa exista in realitate sau nu pentru ca nu precizei, insa daca exista inseamna ca iubesti aceasta fata foarte mult.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi