Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Gabur CodruÈ›

Gabur CodruțLocatie necunoscuta

Buna astazi voi povesti un vis care tot se repeta in ultima perioada:Se face ca sunt intr-o gara foarte micuta ce nu am mai vazuto niciodata vad in spate linii ferate si in fata garii un fel de cadru in care se pot duce oamenii sa stea cand este ploaie.Nu este nimeni acolo si astept un microbuz.Uneori ma visez in microbuz deja merg dar nu stiu unde dar niciodata nu ajung unde vreau sa ajung.Ce sa insemne?


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Buna astazi voi povesti un vis care tot se repeta in ultima perioada:Se face ca sunt intr-o gara foarte micuta ce nu am mai vazuto niciodata vad in spate linii ferate si in fata garii un fel de cadru in care se pot duce oamenii sa stea cand este ploaie.Nu este nimeni acolo si astept un microbuz.Uneori ma visez in microbuz deja merg dar nu stiu unde dar niciodata nu ajung unde vreau sa ajung.Ce sa insemne?
Viata actuala este o asteptare continua,plina de sperante,uneori desarte si disperate.Gara ,liniile ferate si oamenii sunt asteptari,ingrijorari si sperante nutrite ,avind certitudinea ca iti va veni si tie microbuzul tau,cine stie inrt-o calatorie viitorista in viata ta.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi