Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Ionescu Alexandra

Ionescu AlexandraPaphos, Paphos, Cyprus

M-am visat lucrand un inel din argint. era cu modelul turlei unei biserici vazute din exterior...tineam inelul in mana iar in fata mea se afla exact respectiva biserica...toti din jurul meu imi spuneau ca turla trebuie sa fie mai inalta dar eu nu realizam asta..:) nu erau persoane cunoscute cu mine.eram eu si cu inelul facut de mine. Oare ce sa insemne toate astea?


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

M-am visat lucrand un inel din argint. era cu modelul turlei unei biserici vazute din exterior...tineam inelul in mana iar in fata mea se afla exact respectiva biserica...toti din jurul meu imi spuneau ca turla trebuie sa fie mai inalta dar eu nu realizam asta..:) nu erau persoane cunoscute cu mine.eram eu si cu inelul facut de mine. Oare ce sa insemne toate astea?
Iti da Dumnezeu ,un nivel de spiritualitate crescinda din zi in zi,nu te vei mai afilia niciunui compromis dogmatic,vei sustine teza unei doctrine infailibila al divinitatii incit concurenta oculta al Raului nu te va dobori la pamint.Vei fi susutinut de ucenici energici si indrazneti,El iti va trimite ajutoare ceresti sub forma de mesageri ingeresti.Inelul te reprezinta in toate aspectele tale din viata aceasta de pe pamint..Curaj!Dumnezeu este cu tine!Amin.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi