Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Victor Manuel

Victor ManuelLocatie necunoscuta

Am visat ca sarut o colega din clasele 5-8 pe care pana acuma nu pot sa zic ca am iubito. In cls a 8-a este adevarat ca am stat banca langa banca si o mai ajutam la ora de matematica la fel cum fac si cu ceilalti colegi care imi cereau ajutorul. Eram undeva intr-un bar sau la o terasa si cineva a incercat sa-mi joace o festa cu ajutorul ei prin care nus exact ce s-a intamplat. Dupaia eram la ea acasa amandoi intisi pe patul ei. Ea plangea din cauza ca se simtea vinovata pentru ceea ce imi facuse la terasa. Incercam sa o conving ca este totul OK si sa nu mai planga si pana la urma am sarutat-o. S-a dus la tatal ei oarecum cred ca suparata sa ii spuna ce ii facuse-m. Speriat m-am dus repede la usa lor m-am incaltat si vroiam sa fug iar dupaia m-am trezit. Nu inteleg ce ar trebui sa insemne chestia asta cine se pricepe sau a mai avut un vis asemanator plz contactatima si ajutatima sa inteleg visul acesta ciudat, si apropo in continuare nu pot sa spun ca o iubesc mai ales ca in clasele 5-6 nu ne placeam la un momentdat chiar m-a batut din cauza ca ii luasem radiera fara sa ii cer voie si m-a zgariat pe gat, in clasa a 7-a inceput sa se poarte frumos cu mine iar in a 8-a deja eram prieteni ne intelegeam bine.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi