Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Bloondah Coco

Bloondah CocoSatu Mare

Azi noapte am visat ca eram in fata blocului si era o groapa de vre-un jumate de metru adancime si latime de vreo 3-4 metri,si interiorul gropii era negru!Venea multa lume cu niste plante in ghiveci,care la baza aveau ceva in genul unor vinete dar negre,si oamenii arunau acolo acele "vinete" in groapa!Si mi-am intrebat iubitul ce se intampla,si el mi-a spus ca e groapa de mizerie.Dupa cateva secunde cerul a fost acoperit de un alai de ciori si zburau deasupra gropii.Ne-am adapostit cu mai multi oameni intr-un garaj pana s-a linistit afara!Pe urma am visat ca eram pe un deal verde gen parc,si erau oameni pe acolo.Si a aparut un batran cu doua fetite si un baietel.Batranul a vorbit cu cineva iar pe urma a venit la mine!Am facut cunostinta cu copii si batranul a facut un semn cu mana(ca si cum imi indica sa ma uit pe cer).Cerul era albastru,cu nori albi si pufosi,si norii s-au dat la o parte si au aparut 2 maini pe cer care erau intredeschise.Eu m-am speriat si mi-am dus mainile la gura si am spus "Oh Doamne",si batranul mi-a spus sa nu ma tem,iar mainile de pe cer s-au deschis!Pe urma a aparut un semn gen satanist pe cer,adica triunghiul cu un ochi in el,si pe urma un bust de femeie,din profil,i-se vedea doar un ochi si parul ei era facut din fulgeri!Pe urma m-am trezit!Oare ce o fi insemnat?


Citeaza mesajul

Marieta Hanganu

Marieta HanganuBucharest, Romania

Vei auzi despre cineva apropiat ca a murit


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi