Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Mihaela Boldescu

Mihaela BoldescuLocatie necunoscuta

De ce Doamne mi-a fost dat sa visez asta? Am visat un vis foarte ciudat...Parca fratele meu a murit si eram la ceremonia funerara...Am plans toata noaptea, iar dimineata m-am trezit umflata de plans...Acum am ceva pe suflet, nu ma simt bine...Ce ar putea insemna visul meu?


Citeaza mesajul

Jumara Jumara

Jumara JumaraBucharest, Romania

De ce Doamne mi-a fost dat sa visez asta? Am visat un vis foarte ciudat...Parca fratele meu a murit si eram la ceremonia funerara...Am plans toata noaptea, iar dimineata m-am trezit umflata de plans...Acum am ceva pe suflet, nu ma simt bine...Ce ar putea insemna visul meu?
Buna mihaela in aceasi situatie sunt si eu de mica,,tot visez lucruri care ma dor. Lucruri care nu imi dau pace,,,nu stiu ce sa fac. De multa vreme ma trezesc plagand,sunt nopti care nu dorm. Dar problema este ca visez cu ochii deschisi,imi imaginez lucruri foarte greu de descris nu stiu ce se intampla. Ce sa mai cred si ce nu. Tu ce ai facut,,in legatura cu visul tau?


Citeaza mesajul

Mara Mara

Mara MaraLocatie necunoscuta

De ce Doamne mi-a fost dat sa visez asta? Am visat un vis foarte ciudat...Parca fratele meu a murit si eram la ceremonia funerara...Am plans toata noaptea, iar dimineata m-am trezit umflata de plans...Acum am ceva pe suflet, nu ma simt bine...Ce ar putea insemna visul meu?
Buna mihaela in aceasi situatie sunt si eu de mica,,tot visez lucruri care ma dor. Lucruri care nu imi dau pace,,,nu stiu ce sa fac. De multa vreme ma trezesc plagand,sunt nopti care nu dorm. Dar problema este ca visez cu ochii deschisi,imi imaginez lucruri foarte greu de descris nu stiu ce se intampla. Ce sa mai cred si ce nu. Tu ce ai facut,,in legatura cu visul tau?
Desi am 16 ani de asemenea am si eu astfel de vise in care este vorba despre familia mea sau chiar despre mine si aata tine cam de aproximativ un an... ce ar trebui sa facem????


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Visele voastre arata spre o maturitate spirituala in viitor.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 4 din : 4 posturi