Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Doru Bolohan

Doru BolohanLocatie necunoscuta

Ma aflam intr-un oras de provincie.Aveau nevoie de ajutor locuitori oraselului.Le dispareau locuitori.Le cazuse un meteorit mare de vreo tona si in el se afla o creatura paianjen-scorpion.Era prima si hermafodita.Putea naste singura fara imperechere.De marimea unei pisici normale.Am reusit cu greu sa o prind si sa o omor.Lasa ouale in corpuri umane.Am reusit sa adun pui totii cu calpte cald si singe cald uman.Din locuitori au dat singe ca sa putem aduna totii pui si omori pe totii.Cu Napalm am reusit sai omoril,focul normal nu avea efect deloc.Napalmul ajunge la 5000 de gr celsius si raciti brusc cu apa.Ce inseamna paianjen-scorpion?Stie cineva explicatia visului meu???????


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Paianjenul-scorpion poate sa te reprezinte pe tine,ce zici?Nu cumva versi otrava tip napalm(birfe,calomnii) cam peste tot?Dk visul tau nu te reprezinta altfel.uite eu iti cer scuze de intrepetarea mea cam <<ciudata>> nu-i ,asa? ....poti suna la nr meu pt mai multe detalii-0733786735/Ionel.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi