Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Iancu Florin-Alexandru

Iancu Florin-AlexandruBucharest, Romania

Eram in parc si era o zi torida de vara.Merg la fantana sa beau apa si din greseala am stropit doi tipi.Si m-au prins si mi-au spus ca daca vreau sa fiu iertat de ei trebuie sa fac niste lucruri stanjeniroare nud.Am refuzat si am fugit.M-au prins de cateva ori si am reusit intr-un final sa ajung pe banca pe care erau mama si tata si o prietena.Dupa ce aia au iesit din parc l-am provocat pe unu sa vine sa ne batem(imi luasem un fel de sabie de lemn la mine,ciudat) si ala desigur a venit.Atunci fratele meu,mai mare a inceput sa il bata pe ala de i0au sarit capacele si s-a dus la celealalt.Atunci au venit ambii si au inceput sa se bata cu sabii de lemn cu fratemiu.Mai incolo m-am dus la tata si i-am spus ca fratele meu are nevoie de ajutor si atunci eu cu tata am urcat intr-un bloc unde erau mai multe sabii din acelea si s-a dus si el dar pe mine nu m-a lasat sa merg,ca cica eu sunt mic si imi dau aia o bucata si acolo raman(apropo am 14 ani).Dupa un timp tata si fratele meu i-au batut pe aia.Si m-am trezit.Cel mai ciudat vis avut vreodata.Ce inseamna?


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi