Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Bianca Gabriela

Bianca GabrielaBuzau

Am visat un vis foarte straniu: eram la scoala,colega mea care s-a muatat de curand la alta scoala era acolo....si venise sa-mi faca zile fripte{in viata reala nu ma prea intelegeam bine cu ea}...apoi dupa ce am iesit de la scoala am vazut pe calculator o pagina ciudata deschisa....era vorba despre verisoara mea.[pe care o stiam perfect sanatoasa si in primul rand vie]...era un anunt cu 10 persoane necunoscute[printre care si verisoara mea] care au avut o moarte suspecta...dupa ce am vazut anuntul m-am trezit.


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Unii ar zice ca i-a murit moartea verisoarei tale,e posibil,mai este ceva legat de legatura ta k ea;1)revederea dupa ani /pierderea contactului cu ea,cum ar fi de pe PC,tel sau in realitate.Sa nu tesperie nici dk ai auzi ceva rau despre verisoara ta,increde-te in Dumnezeu si El iti va arata ce trebuie sa faci in relatriile tale cu oamenii,rudele tale sau k verisoara ta,roaga-te pt ea sa o ocroteasca de cel Rau.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi