Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Alex Garvan

Alex GarvanBucharest, Romania

Buna ziua! Poate imi face cineva o interpretare a unui vis destul de ciudat pentru mine...Am visat ca mergeam prin padure pe malul unei ape.Acolo se afla un loc unde ascunsesem cadavrul unei persoane (il ascunsesem in apa la mal) cu ceva timp in urma! Apoi am visat ca mergeam cu un vehicul ciudat pe un drum unde se gaseau niste oameni care pacaleau lumea! Am incercat sa ii pacalesc eu pe ei si ma visam numarand banii care reusisem sa ii iau de la ei! Apoi brusc m-am trezit fara nimic in buzunare,fara bani telefon si ciudat si o bicicleta! Dupa ceva cautari cu inca 2 prieteni am gasit telefonul si bicicleta la fosta locuinta a mamei mele unde se gasea un prieten care mi-a spus ca imi explica el tot! Mi-a dat telefonul si mi-a spus sa il astept intr-un loc ferit de lume sa-mi zica si sal sun cand am ajuns acolo! In schimb am sunat pe altcineva care mi-a raspuns si era respingator si mi-a inchis! Apoi am plecat pe un alt drum fara sa aflu nimic si m-am intalnit cu cei ce ma jefuisera in acel vehicul! Si brusc a aparut si tatal meu,moment in care bateam 2 oameni necunoscuti unul dintre ei destul de mare poate de 2 ori mai mare! Parca ar fi baltagul:)) Daca ma poate lamuri cineva cei cu aceste vise va multumesc!


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Dragul meu Alex,iti spun k prieten kr nu ne cunoastem bine,poate vrei sa ma suni la tel meu.0733786735...Ionel.Iti spun in cateva cuvinte cei cu visul tau,poate dk ma suni iti voi spune mai explicit,deci in visul tau erai in ipostaze negative kr nu te defineste pe tine k om sau adult.Poate treci prin perioada pubertatii,caci visul are trimetere cu efecte psihologice,violente derteminate prin prisma unor imprejurari rele prin kr vei fi la un moment dat in viitor.Ai legaturi cumva cu asa zisi preteni kr te invita sa faci ceva impotriva constiintei tale?Vezi k legaturile pe kr le ai cu anumiti indivizi te poate marca negativ pe toata viata.Acum gandeste-te ce trebuie sa fc k in viitor sa nu ai mari probleme cu asa zisi preteni de ocazii...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi