Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Adina Adi

Adina AdiMelinesti

Aproape in fiecare noapte visez lucruri diferite dar cu aceeleasi personje. O sa va povestesc ce am visat azi noapte: Aveam in jur de zece ani,si ma jucam in niste masinute cu patru baieti. Trecuse un timp iar dupa aceea m-am trzit in curtea unei vile. Ma jucam in continuare cu ei, apoi am plecat cu un baiat. Am mers la el acasa si ne-am dus sa culegem flori din gradina lui. A venit mama lui,cu o femeie langa ea,apoi la luat pe baiat mai departe de mine si a spus ca el nu vrea nici o iubita. Nu stiu din ce cauza, dar m-am intristrat si am plecat inapoi la acea vila. Can am ajuns ceilalti 3 baieti disparusera. Am incercat sa intru in vila,dar n-am putut si apoi m-am trezit. Ce inseamna??


Citeaza mesajul

Adi Adi

Adi AdiMelinesti

Aproape in fiecare noapte visez lucruri diferite dar cu aceeleasi personje. O sa va povestesc ce am visat azi noapte: Aveam in jur de zece ani,si ma jucam in niste masinute cu patru baieti. Trecuse un timp iar dupa aceea m-am trzit in curtea unei vile. Ma jucam in continuare cu ei, apoi am plecat cu un baiat. Am mers la el acasa si ne-am dus sa culegem flori din gradina lui. A venit mama lui,cu o femeie langa ea,apoi la luat pe baiat mai departe de mine si a spus ca el nu vrea nici o iubita. Nu stiu din ce cauza, dar m-am intristrat si am plecat inapoi la acea vila. Can am ajuns ceilalti 3 baieti disparusera. Am incercat sa intru in vila,dar n-am putut si apoi m-am trezit. Ce inseamna??
Am gresit...voiam sa scriu personaje....


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Aproape in fiecare noapte visez lucruri diferite dar cu aceeleasi personje. O sa va povestesc ce am visat azi noapte: Aveam in jur de zece ani,si ma jucam in niste masinute cu patru baieti. Trecuse un timp iar dupa aceea m-am trzit in curtea unei vile. Ma jucam in continuare cu ei, apoi am plecat cu un baiat. Am mers la el acasa si ne-am dus sa culegem flori din gradina lui. A venit mama lui,cu o femeie langa ea,apoi la luat pe baiat mai departe de mine si a spus ca el nu vrea nici o iubita. Nu stiu din ce cauza, dar m-am intristrat si am plecat inapoi la acea vila. Can am ajuns ceilalti 3 baieti disparusera. Am incercat sa intru in vila,dar n-am putut si apoi m-am trezit. Ce inseamna??
Visul tau arata starea ta spirituala prin mersul tau pe pamant.Prietenii tai vor face si ei din viitorul tau,incat cu timpul te vei obisnui cu ei.Aventurieri sau agatatori de pericole uneori vei fi si tu implicat,asa ca nu vei avea motive de [de dat vina] pe altii.Timp de 10 ani ve-ti avea o relatie strinsa pana cind va veni si timpul rupturii dintre voi:vila aceea din vis este de fapt refugiul pt unii si pt altii ,iar pt tine un drum de parcurs plina de pericole,incat vei fugi de acolo.Cineva dintre prietenii tai va suferi un timp de singuratate,nevoit sa refuze unele idile ivite in cale ca din partea familiei sale.Din toti 4 ca grup unit odata,te vei trezi intr-o zi singur,care la data aceea nu esti asa de implicat intr-o relatie,situatia ta sociala nu va fi nici ea buna,nevoit sa cauti incontinuare viata pierduta odinioara in compania celor mai buni prieteni.Florile di gradina e timpul de asteptare,care odata parcursa va acea si un rezuktat benefic,adica Dumnezeu in pronia Sa iti va indica pe cea care iti va fi sotie.Tristetea ta uneori va fi maracata pana la urma si de bucuriile inerente acestei vieti.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi