Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Adrian Marlogeanu

Adrian MarlogeanuLocatie necunoscuta

Trebuia sa fiu intr-un autocar, eram langa el... dar am plecat repede pana intr-un loc caci imi uitasem dintre lucruri. Revin inapoi repede, insa autocarul tocmai ce plecase din fata mea. Se intoarce inapoi ca si cum sa poata sa intoarca si pica intr-o prapasie. Eu trebuia sa fiu in el! Se prabuseste in fata ochilor mei. Plec disperat in acel loc din care mi-am luat dintre lucruri, si dintre acei oameni care sunt acolo, era si matusa mea. Toti aflasera si ei de autocar, iar eu le spun: "Trebuia sa fiu in acel autocar!"


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Vis ce are o componenta viitorista:vei putea printr-o experienta asemuitoare sa ti se intimple la fel,autocarul fiid de fapt un drum esuat in viata,din trecut spre viitor,si care te poate surmonta spre o alta sfera de circulatie normala al cursului vietii tale pe pamint.Un avertisment la relatiile tale din jur,o iesire din <<capcana>> ispitelor din partea anturajelor familiare sau de colegialitate.Prapastia in kr nu ai cazut este tocmai ceea ce Dumnezeu te avertizeaza,te protezeaza de asa zisii tai prieteni si de influentele nefaste din aceasta Lume din faci parte.Finalul este unul familiar,o matusa kr iti poata grija ei fata de tine in rugaciunile pe kr le invoca lui Dumnezeu pt protectia ta.Accepta mesajul divin pt viata ta:i-a in serios tot ceea ce apartine de Bine in familia si viata ta,fugi de ceea ce iti pare Rau in conjucturile si imprejuratile vietii tale....0733786735 .nr meu in caz de lamuriri sau nelamuriri...sal


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi