Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Florentina Stavilaru

Florentina StavilaruBucharest, Romania

Buna ziua numele meu este Florentina. nu stiu mai exact cum sa va scriu cea ce am visat ca difera de la un vis la altul doar ca il visez numai pe el, pe Florin. De cand a murit si pana azi tot imi e geru sa ma gandesc ca nu mai e imi e dor de el mult prea mult numai cand ma gandesc la zilele in care eram impreuna si mergeam la scoala ne facea zile''amare" cand a murit a luat o parte din mine si nu pot sa ma intorc inapoi simt ca nu am dreptul la multe lucruri pt ca el nu mai e cu noi. PRIMA DATA CAND L-AM VISAT A FOST PE 25 MAI LA EXACT 2LUNI DUPA CE A MURIT, ERAM ATAT DE FERICITA SA-L VAD PAREA REALITATE CHIAR AM CREZUT CA SA INTORS, EU ,PRIETENI, FAMILIA TOTI FUGEAM SPRE EL DAR EL SE FEREA DE NOI NE-AM OPRIT SI L-AM INTREBAT CU LACRIMI "DE CE FUGI VINO LA NOI?" MI-A FOST ATAT DE GREU CA AM SIMTIT CA MA SUFOC SI M-AM SUFCAT L-A PROPRIU TREZINDU'MA CU LACRIMI IN OCHII SI NE AVAND PUTERE SA MAI RESPIR. A DOUA OARA L-AM VISAT ACUM 2 SERI AM ADORMIT PE LA ORA 2 M-AM TREZIT PE LA 4 CU GANDUL LA EL AM ADORMIT DUPA 10MIN M-AM TREZIT LA 8:24 TOT CU EL IN MINTEA MEA NU M-AM PUTUT RIDICA DIN PAT AM INCEPUT SA PLANG SI AM ADORMIT DIN NOU DUPA 10-15 MIN SI M-AM TREZIT LA 9:27 IL VISASEM PE FLORIN , A VENIT M-A LUAT IN BRATE SI A SP CA SE VA INTOARCE DAR SA NU MAI PLANG I-AM SP CAT DE GREU NE E FARA EL SI M-A STRANS CU PUTERE LA PIEPTUL LUI SI AM INCEPUT SA PLANG , M-AM TREZIT SI PLANGEAM. Of, sunt nopti in care il visez doar asa pur si simplu nu imi sp nimic se uitq lq mine si atat. Nu am fost iubita lui sau ceva de genul dar relatia noastra a fost una speciala , unul pt altul am fost special si va ramane toata viata mea . Ultimele cuvinte care mi le-a sp inainte sa moara pe cand imi tot sp ca vrea sa ma vada mi-a sp "VEI REGRETA"...imi e dor de el


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Draga Florentina,iti sunt aproape de 'durerea' ta,si cred ca Dumnezeu iti cunoaste mai bune suferinta ta.Stii ce,m-a marcat foarte mult visul tau expus pe acest Forum.Nu imi gasesc (cuvinte)potrivite,pricepute,si nu stiu km sa-ti alin durerea din sufletul tau.Ce pot sa-ti spun,Viitorul pt unii oameni de bine,kr sufera si kr isi spun speranta in Dumnezeu va fi unul frumos,paradisiac si toti cei cunoscuti de tine ii vei intilni la Marea de Cristal al Cerului.Sufletele rapite dintr-e noi prin moarte in imprejurari nefericite prin kr au trecut ne aminteste grozavia raului pe pamint,boli,suferinte si pierderi ireperabile.Spera draga mea,ca numai in iisus este Ultima suflare din viata si El poate prin Inviere sa ti-l aduca inapoi pe Florin,aceasta la Marea Inviere kr va fi in curind.Florin apare in visele tale ca sa te pregatesti,avertismentul lui k vei regreta este de faptul neimplinit de-a fi impreuna pe pamint,dar va fi in vesnicie in Raiul lui Dumnezeu.Speranta ta sa fie toata numai in Domnul nostru Iisus Christos!...Amin


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi